Nie chcieli wydać im zwłok bliskich. "Musieliśmy zapłacić okup"

JAK DŁUGO BĘDĄ DZIAŁAŁY TAKIE FIRMY
Czuli się upokorzeni i bezradni, w chwili, kiedy przeżywali żałobę. O tym, co ich spotkało mówią wprost: musieliśmy zapłacić okup za wydanie ciał bliskich. Do UWAGI! zgłosiły się rodziny poszkodowane przez jeden z zakładów pogrzebowych ze Skwierzyny.

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe potępia takie działania firmy pogrzebowej jakie zostały przedstawione w materiale filmowym.

Kliknij aby obejrzeć materiał filmowy

Marek Cichewicz Pierwszym Wiceprezydentem FIAT-IFTA

W trakcie odbywającej się w dniach 27-30.09.2018 r. w Boliwii  Konwencji Światowej Federacji Firm i Organizacji Pogrzebowych FIAT-IFTA, wybrano nowe władze tej organizacji na lata 2018-2020. Pan Marek Cichewicz  Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, Współwłaściciel firmy Międzynarodowe  Usługi Pogrzebowe BONGO będzie piastował stanowisko pierwszego Wiceprezydenta.

. . . . . . . . . . . . Konferencja KRAKOWSKIE NEKROPOLIE . . . . . . . . . .

Urząd Miasta Krakowa, Obywatelski Komitet Ratowania Krakowa
oraz dr Małgorzata Jantos – Radna Miasta Krakowa
we współpracy z Zarządem Cmentarzy Komunalnych w Krakowie
mają zaszczyt zaprosić na konferencję
„KRAKOWSKIE NEKROPOLIE”

Szkolenie „Kontakt z klientem w żałobie”

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na Szkolenie „Kontakt z klientem w żałobie” które odbędzie się w dniu 11 października 2018 r w Warszawie. Szkolenie organizuje Fundacja „NAGLE SAMI”. Bliższe informacje na stronie www.naglezmiana.pl.

CZŁONKOWIE POLSKIEGO STOWARZYSZENIA POGRZEBOWEGO  ORAZ PRENUMERATORZY DF MEMENTO OTRZYMUJĄ 20% ZNIŻKI

PSP Patronem Honorowym Wystawy OD ŚMIERCI NIKT SIĘ NIE WYKRĘCI

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe objęło Patronat Honorowy nad Wystawą "OD ŚMIERCI NIKT SIĘ NIE WYKRĘCI". Wystawę organizuje Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. Otwarcie wystawy: 12 września 2018 (środa), godz. 17.00. Dwumiesięcznik Funeralny MEMENTO jest jednym z Patronów Medialnych. Serdecznie wszystkich zapraszam do odwiedzenia Wystawy.

Nie chcieli wydać jej zwłok męża. "Byłam poniżana i obrażana"

Pan Zbigniew zmarł w Niemczech. Firma, która miała przewieźć zwłoki do Polski zafundowała rodzinie kolejny koszmar. Dwukrotnie trzeba było odwoływać pogrzeb. - Czułam się bezsilna. Byłam poniżana i obrażana. Nawet nie miałam czasu, by przeżywać traumę – mówi wdowa. Bulwersujący materiał przygotowany przez TVN UWAGA - ciało zmarłego zakładnikiem zakładu pogrzebowego.

Kliknij aby obejrzeć materiał filmowy

Wyjątkowe szkolenie dla kadry menadżerskiej

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na szkolenie Doskonalenie umiejętności menadżerskich   które jest dedykowane  dla kadry kierowniczej i właścicieli firm z branży funeralnej. Szkolenie odbędzie się w dniach 11 i 12 września 2018 roku w położonym wśród lasów Hotelu Afrodyta **** Business & Spa ul. Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice