Biodegradowalny płyn do dezynfekcji

BIODEGRADOWALNY PŁYN DO DEZYNFEKCJI i ZABIEGÓW ANTYODOROWYCH dla zakładów pogrzebowych na bazie naturalnych składników bez dodatku alkoholu.

Do trzech razy sztuka

Jak mawia polskie przysłowie „do trzech razy sztuka” nie zrażajmy się niepowodzeniami róbmy swoje, przyjdzie bowiem czas, że osiągniemy zamierzony cel. Poszło pismo w grudniu, poszło w lutym – cisza, może na trzecie odpowiedzą pozytywnie i zaczną szczepić pogrzebówkę.

Konsultacje społeczne

Weź udział w konsultacjach! Społecznicy przygotowali tezy do zmian prawa, by chronić cmentarze przed dewastacją.
Do 31 marca 2021 r. trwają otwarte, społeczne konsultacje pomysłu, by lepiej chronić opuszczone groby i cmentarze.
Chodzi w nim też o to, by nikt w dobrej wierze nie kupił sobie ziemi, która choć formalnie cmentarzem nie jest, kryje w sobie ludzkie kości.
Twoja opinia się liczy. Celem jest przygotowanie obywatelskiego projektu ustawy.

Opinia Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Poniżej zamieszczam Opinię Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego dotyczącą Projektu z dnia 11 stycznia 2021 r. Rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi

UWAGA - Naciągacze z Holandii

Nie daj się nabrać na „BEZPŁATNĄ AKTUALIZACJĘ”

Ostatnio otrzymaliśmy maila z adresu  register@ebr-directory.com o treści poniżej wraz z załącznikiem w pdf. Mail przyszedł od firmy która prowadzi Europejski Rejestr Przedsiębiorców.

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi.

W dniu 20 stycznia 2021 r. na adres mailowy Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego wpłynął  Projekt  rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi.