Top menu

Rządowe NIE dla zwiększenia zasiłku pogrzebowego

W dniu 29 czerwca otrzymaliśmy odpowiedź od Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na PETYCJĘ o zwiększenie zasiłku Pogrzebowego którą złożyło Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Odpowiedź brzmi NIE, w konkluzji czytamy  "kwota zasiłku pogrzebowego obowiązująca obecnie w polskim systemie ubezpieczeń społecznych przedstawia się korzystnie na tle podobnych rozwiązań przewidzianych w innych państwach członkowskich UE. Mając na względzie przedstawione wyżej wyjaśnienia, wskazany postulat należy ocenić negatywnie". 

Poniżej zamieszczam Odpowiedź MINISTRA na naszą Petycję. 

Sprzedawaj drożej, zarabiaj więcej, pokonaj konkurencję.

Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniami sprzedażowymi połączone z prośbami o przesunięcie o miesiąc ich rozpoczęcia, postanowiliśmy spełnić Państwa prośby. Cykl szkoleń sprzedażowych, dedykowanych osobom bezpośrednio pracującym z klientem, które poprowadzi znany w branży Coach Maciej Żarys, rozpocznie się 16 lipca w Łodzi. Kolejne miasta to Legnica i Katowice. Szkolenia odbywać się będą w miesięcznych odstępach. Grupy max. 20 osób. Zapraszamy.

Absolutorium dla Władz Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

W dniu 9 czerwca 2018 roku w Łódzkim Hotelu IBIS odbyło się Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Zebrani pozytywnie ocenili pracę Prezesa, Zarządu jak i Komisji Rewizyjnej za rok 2017 udzielając im Absolutorium. Aby uniknąć kłopotów jaki doprowadziły do rozpadu naszej siostrzanej organizacji, Polskiej Izby Pogrzebowej głosami wszystkich zgromadzonych wprowadzono zmianę w STATUCIE 

********************* KONDOLENCJE ********************

Szanownemu Panu
Witoldowi Skrzydlewskiemu
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
z powodu śmierci mamy Heleny 
składają 
Prezes, Zarząd, pracownicy i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego 
wraz z redakcją DF MEMENTO

Stuknęło nam 20 lat

Choć trudno w to uwierzyć, to nasza organizacja istnieje nieprzerwanie od dwudziestu lat. Polskie Stowarzyszenie Kremacyjne i Administratorów Cmentarzy bo taką nosiło pierwotnie nazwę powstało 19 maja 1998 r. na zebraniu założycielskim we Wrocławiu. 

Walne Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego zawiadamia, że dnia 9 czerwca 2018 r (sobota), w Sali Konferencyjnej Hotelu AMBASADOR CHOJNY***  przy ul. Kosynierów Gdyńskich 8 w Łodzi, o godz. 11.30 rozpocznie się Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Etyka zawodowa - Konferencja w Łodzi

W dniach 7-9 czerwca 2018 r. Organizujemy w Łodzi Konferencję - Etyka zawodowa przy świadczeniu usług cmentarno-pogrzebowych . Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. dr h.c. Ireneusz Świtała dziekan Wydziału Pedagogicznego  Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

BEFA – 15 Międzynarodowe Targi Pogrzebowe za nami

W  dniach 10-12 maja w niemieckim Düsseldorfie odbyła się XV edycja międzynarodowych Targów Pogrzebowych które uważane są za jedną z największych i wiodących imprez pogrzebowych na świecie.