Mamy 5 632 podpisów pod Petycją

Na koniec dnia 6.02.2018 r. mamy 5 632 podpisy pod Petycją o zwiększenie Zasiłku Pogrzebowego.

Ponad 5000 podpisów pod Petycją o zwiększenie zasiłku pogrzebowego

Na koniec dnia 5 lutego 2018 r. do biura Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego wpłynęły listy z 5248 podpisami pod Petycją o zwiększenie Zasiłku Pogrzebowego

Ernest prosi o pomoc

Pomóżmy naszemu koledze przedsiębiorcy pogrzebowemu, który ma bardzo chorego syna. 1% to dla Nas zdrowych niewiele natomiast dla chorego Ernesta i jego rodziców to aż 1% wpisany w deklaracji podatkowej. Nie bądźmy obojętni - każdy grosz się liczy.
Dziękuję w imieniu Ernesta i jego rodziców

Kończymy zbiórkę podpisów pod Petycją o zwiększenie zasiłku pogrzebowego do 6 000 zł.

Szanowni Państwo!

Już za dwa dni kończy się okres zbierania podpisów pod Petycją o zwiększenie zasiłku pogrzebowego do kwoty 6000 zł.

Wyszukiwarka wyroków i orzeczeń

Z uwagi na dużą ilość wyroków, orzeczeń, decyzji czy też interpretacji przepisów wprowadzamy przekierowania do wyszukiwarek gdzie po wpisaniu interesyjącego Państwa zagadnienia uzyskacie interesujace Was wyroki z danego zagadnienia.

Prezes Krzysztof Wolicki w TVN24

Dwa pogrzeby i trzy pochówki. Na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy pomylono ciała dwóch mężczyzn.

Prezes Krzysztof Wolicki dla Wirtualnej Polski

Zasiłek pogrzebowy w wysokości 6 tys. zł? Zakłady pogrzebowe zbierają podpisy pod petycją

Audyt potrzeb szkoleniowych z zakresu marketingu funeralnego

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe planuje zorganizować w 2018 roku cykl szkoleń z zakresu marketingu i sprzedaży w branży usług pogrzebowych.