Top menu

KOMUNIKAT Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

W dniu 22 listopada 2019 roku w Poznaniu odbyło się Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Rezygnację z funkcji Wiceprezesa Zarządu złożył Marek Cichewicz, który jest bardzo zaangażowany w prace w FIAT-IFTA. Marek Cichewicz w czerwcu przyszłego roku obejmie na dwa lata przewodniczenie organizacji funeralnej o światowym zasięgu.

Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami - Szkolenie

Zapraszamy na ostatni w tym roku cykl szkoleń "Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami" jednodniowe szkolenia zaplanowaliśmy w Trzebini, Sieradzu i Włocławku w dniach 2-4 grudnia 2019 r.

Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Działając na podstawie § 18 Statutu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, Zarząd  zwołuje

Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

 Walne odbędzie się w dniu 22 listopada 2019 r. (piątek), w Sali 1B (pierwsza w lewo) na antresoli Pawilon 7  na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14

Centrum Flotowe CARSED zaprasza

Zaprasza na prezentację VW w zabudowie funeralnej renomowanej firmy BAUTEX. Prezentacja odbędzie się dnia 13.11.2019 r. w godzinach 10.00 - 16.00 przy ul. Łopuszańskiej 72 w Warszawie. Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe objęło Patronat Honorowy nad  wydarzeniem.

Nie żyje Ireneusz Migdał

W dniu 31 sierpnia 2019 roku przeszedł do wieczności przeżywszy lat 52 Ireneusz Migdał, dyplomowany tanatoprakser, ekspert kryminalistyki i rekonstrukcji powypadkowej zwłok, specjalista laborant sekcyjny, instruktor rekonstrukcji i kosmetyki pośmiertnej. Nauczyciel większości balsamistów w Polsce, nasz kolega i przyjaciel

Rodzinie Irka wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
składają
Prezes, Zarząd, pracownicy i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego
wraz z redakcją DF MEMENTO

Msza pogrzebowa rozpocznie się o godz. 14.30 w dniu 5.09.2019 r (czwartek) w Kaplicy Gorzowskiego Domu Pogrzebowego przy ul. Żwirowej 21 C (III brama) w Gorzowie Wielkopolskim

* * * * * * * * * * * * K O N D O L E N C J E * * * * * * * * * * * *

Szanownemu Państwu
Małgorzacie i Jerzemu Jarosz
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
z powodu śmierci syna Rafała
składają
Prezes, Zarząd, pracownicy i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego
wraz z redakcją DF MEMENTO

Wielka Gala z okazji 40. edycji Forum Humanum Mazurkas

W dniu 30 czerwca br. miałem przyjemność uczestniczyć w Wielkiej Gali z okazji 40. Edycji FORUM HUMANUM MAZURKAS zorganizowanej w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Co tydzień Targi?!

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o kolejnym ośrodku który chce zorganizować Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Tym razem w Hali Expo Silesia w Sosnowcu.