Top menu

Targi w Bolonii przełożone na rok 2021

EDYCJA TANEXPO, Międzynarodowych Targów Pogrzebowych  w Bolonii zaplanowana na 26 -28 marca 2020 została przełożona na rok 2021.
Wystawa odbędzie się w Bolonii w dniach 25–27 lutego 2021 r.

Zarząd Targów TANEXPO spotkał się dziś z radą techniczną Bologna Targi w celu określenia niezbędnych strategii radzenia sobie z poważną sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19.

Zgodnie z aktualnymi przepisami wydanymi przez władze regionalne, zgodnie z Ministerstwem Zdrowia oraz z powodu niemożności przewidzenia czasu trwania aktualnej sytuacji kryzysowej,  organizacja oficjalnie ogłasza, że wydanie TANEXPO na rok 2020 zostało przełożone na 25–26–27 lutego 2021.

Podjęto decyzję o przełożeniu wydarzenia na następny rok, zwracając szczególną uwagę na ochronę branży. W ten sposób mamy nadzieję zagwarantować maksymalne warunki BHP profesjonalistom biorącym udział w wydarzeniu, a jednocześnie zapewnić nową udaną edycję, jak to robimy od trzydziestu lat.

Jesteśmy świadomi, że zmiana ta będzie wymagać od wszystkich zaangażowanych wysiłków. Biorąc pod uwagę skomplikowany scenariusz, pragniemy podziękować wszystkim Wystawcom, Partnerom i Odwiedzającym za zrozumienie. Dzięki Waszej współpracy i uczestnictwu mamy nadzieję wspólnie stworzyć i zjednoczyć nową edycję w lutym 2021 r.

TANEXPO Management