Prenumerata

Szanowni Państwo,

W imieniu Redakcji jak i swoim własnym pragnę zaprosić do prenumeraty naszego periodyku – Dwumiesięcznika Funeralnego MEMENTO, oraz do jego współredagowania. MEMENTO jest otwarte na sygnały o bieżących wydarzeniach w Państwa przedsiębiorstwach, problemach bezpośrednio dotykających firm pogrzebowych, ale także o tych które są bolączką całej branży. Liczę na współpracę z Państwem i zapraszam do kontaktów z redakcją.

Redaktor Naczelny

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Gorąco zachęcam do zapoznania się z treścią MEMENTO - najstarszego, opiniotwórczego magazynu pogrzebowego w kraju,  stworzonego w 1995 roku przez jednego z pionierów dziennikarstwa  funeralnego w Polsce - Wojciecha Krawczyka.

Numery archiwalne  – Przegląd Funeralny

Numery archiwalne  – Mesięcznik MEMENTO

Numery archiwalne do 2018 r  – DF MEMENTO

W DF MEMENTO znajdziecie Państwo min;

informacje z życia branży
- porady prawne
- informacje z prasy, wydarzenia
- problemy firm: odpowiedzi na trudne pytania