Kończymy zbiórkę podpisów pod Petycją o zwiększenie zasiłku pogrzebowego do 6 000 zł.

Szanowni Państwo!

Już za dwa dni kończy się okres zbierania podpisów pod Petycją o zwiększenie zasiłku pogrzebowego do kwoty 6000 zł.

Kończymy akcję zbierania podpisów. Listy z zebranymi podpisami proszę przesyłać na adres: Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe ul. Sokołowska 4, 01-136 Warszawa.

Już teraz chciałbym podziękować tym wszystkim którzy poświęcili swój czas aby wesprzeć naszą inicjatywę. Rekordzista zebrał ponad 600 podpisów. Podziękowania składam Burmistrzom, Wójtom, Sołtysom i pracownikom Urzędów Miast i Gmin. Pracownikom Domów Pomocy Społecznej, Właścicielom, Prezesom, Dyrektorom i Pracownikom Zakładów Pogrzebowych a także osobom prywatnym które znalazły naszą Petycję na stronie internetowej lub facebook.

Poza zbiórką podpisów, prowadzimy także rozmowy z posłami i senatorami na temat podwyższenia zasiłku a także zmiany prawa cmentarno-pogrzebowego. Ze względów chyba dla większości z Państwa oczywistych jest, że nie ujawnię dokładnie z kim te rozmowy prowadzimy. Zresztą to chyba nie chodzi o to abyśmy się chwalili a skutecznie działali ku dobru naszych przyszłych klientów.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego