2012.11 - VI Edycja Targów MEMENTO-Poznań im. Wojciecha Krawczyka

VI. Targi MEMENTO-Poznań im. Wojciecha Krawczyka 2012

Te Targi na długo zostaną w pamięci

Sukcesem zakończyło się Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka 2012. Swoim rozmachem, oraz bogatą i różnorodną ofertą przyćmiły wszystkie imprezy, organizowane z większym lub mniejszym powodzeniem w kraju. Swoją obecnością uświetnił je prezydent Światowej Organizacji Pogrzebowej FIAT-IFTA Claus Dieter Wulf oraz sekretarz organizacji Gerard Knap. Przybyli na nie przedstawiciele wszystkich liczących się w tej branży firm, oraz najwięksi producenci akcesoriów funeralnych w Polsce i na świecie.

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka 2012 zostały zorganizowane wspólnie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Połączono w nich dwunastoletnie doświadczenie Stowarzyszenia w przygotowaniu imprez funeralnych oraz możliwości organizacyjne największego i najnowocześniejszego ośrodka targowego w Polsce.