Top menu

Aktualności

Nie szybko Nowa Ustawa Pogrzebowa

Wbrew twierdzeniem bratnich Stowarzyszeń i Izb zrzeszających przedsiębiorców pogrzebowych informujemy, że nieprawdą jest jakoby trwały jakiekolwiek prace agend rządu RP nad nowelą prawa funeralnego.

DOLINA SPOKOJU

Iwona Kemilew współwłaścicielka krematorium dla zwierząt DOLINA SPOKOJU na warszawskim Targówku w rozmowie w Radiu dla Ciebie. Zapraszam do wysłuchania

Mikrorachunek podatkowy – czym jest i jak go uzyskać?

Czym jest mikrorachunek podatkowy? Jakich wpłat dokonujemy na mikrorachunek podatkowy?

Skąd wziąć mikrorachunek podatkowy? Jak opłacić podatki na mikrorachunek?

BDO? Jak zakwalifikować odpady z zakładu pogrzebowego?

Działalność zakładów pogrzebowych jest tematem dość delikatnym. Jego funkcjonowanie przyczynia się do powstania odpadów, które niestety, z racji właściwości, nie zawsze można zakwalifikować do typowo komunalnych. Kwestia ta jest na pewno aktualna  i problematyczna dla osób, które zakład pogrzebowy prowadzą.

Świąteczne Życzenia w DF MEMENTO

Szanowni Państwo!

Zapraszam do zamieszczenia Reklamy, Życzeń Świątecznych w ostatnim w tym roku wydaniu Dwumiesięcznika Funeralnego MEMENTO.

KOMUNIKAT Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

W dniu 22 listopada 2019 roku w Poznaniu odbyło się Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Rezygnację z funkcji Wiceprezesa Zarządu złożył Marek Cichewicz, który jest bardzo zaangażowany w prace w FIAT-IFTA. Marek Cichewicz w czerwcu przyszłego roku obejmie na dwa lata przewodniczenie organizacji funeralnej o światowym zasięgu.

Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami - Szkolenie

Zapraszamy na ostatni w tym roku cykl szkoleń "Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami" jednodniowe szkolenia zaplanowaliśmy w Trzebini, Sieradzu i Włocławku w dniach 2-4 grudnia 2019 r.

Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Działając na podstawie § 18 Statutu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, Zarząd  zwołuje

Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

 Walne odbędzie się w dniu 22 listopada 2019 r. (piątek), w Sali 1B (pierwsza w lewo) na antresoli Pawilon 7  na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14

Centrum Flotowe CARSED zaprasza

Zaprasza na prezentację VW w zabudowie funeralnej renomowanej firmy BAUTEX. Prezentacja odbędzie się dnia 13.11.2019 r. w godzinach 10.00 - 16.00 przy ul. Łopuszańskiej 72 w Warszawie. Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe objęło Patronat Honorowy nad  wydarzeniem.