Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego zawiadamia, że dnia 13 października 2021 r. (środa), w Sali Konferencyjnej „ZAGŁOBY” Centrum Hotelowo-Konferencyjne WALD  ul. Połczyńska 52, 01-337 Warszawa o godz. 11.00 (pierwszy termin, drugi termin godz. 11.15) rozpocznie się Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Relacja z pogrzebu Tomasza Knapika niezapomnianego lektora

Relacja z pogrzebu Tomasza Knapika niezapomnianego lektora. Pogrzeb odbył się w dniu 13.09.2021 r.

ŚWIAT ZJEDNOCZONY ŻYCIEM

Inicjatywa ALPAR  upamiętniająca życie ŚWIAT ZJEDNOCZONY ŻYCIEM

Światowyruch, który jednoczy branżę cmentarną i pogrzebową na pięciu kontynentach, aby celebrować życie.

Zapraszamy na Konferencję do Torunia

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na Konferencję do Torunia. Tym razem nie na ZOOM czy SKYPIE ale w Realu. Dwudniowa Konferencja 16-17 września 2021 r. Prawo do grobu jako problem kulturowy i prawny – prelekcję poprowadzi Jacek Sobczak - profesor nauk prawnych, sędzia Sądu Najwyższego w Izbie Karnej w stanie spoczynku, nauczyciel akademicki Instytutu Nauk Prawnych Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Specjalista wielu dyscyplin prawnych, między innymi prawa autorskiego, prawa funeralnego.

Apelu dotyczącego szczepień przeciwko COVID-19

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zwraca się z Apelu dotyczącym szczepień przeciwko COVID-19

Polak, Marek Cichewicz prezydentem FIAT-IFTA

Polak,  Marek Cichewicz prezydentem FIAT-IFTA, największej międzynarodowej organizacji branży pogrzebowej. 23 czerwca 2021 r. podczas konferencji online odbywającej się w Yokohamie (Japonia) Marek Cichewicz, współwłaściciel i CEO firmy BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe, objął stanowisko prezydenta Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA. Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA, jednocześnie najmłodszym prezydentem w historii tego światowego gremium. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.

Biodegradowalny płyn do dezynfekcji

BIODEGRADOWALNY PŁYN DO DEZYNFEKCJI i ZABIEGÓW ANTYODOROWYCH dla zakładów pogrzebowych na bazie naturalnych składników bez dodatku alkoholu.

Do trzech razy sztuka

Jak mawia polskie przysłowie „do trzech razy sztuka” nie zrażajmy się niepowodzeniami róbmy swoje, przyjdzie bowiem czas, że osiągniemy zamierzony cel. Poszło pismo w grudniu, poszło w lutym – cisza, może na trzecie odpowiedzą pozytywnie i zaczną szczepić pogrzebówkę.