Top menu

Apel Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z występowaniem koronawirusa w Polsce

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny.

Targi w Bolonii przełożone na rok 2021

EDYCJA TANEXPO, Międzynarodowych Targów Pogrzebowych  w Bolonii zaplanowana na 26 -28 marca 2020 została przełożona na rok 2021.
Wystawa odbędzie się w Bolonii w dniach 25–27 lutego 2021 r.

Marcowa Konferencja w Nieborowie

Uprzejmie informujemy, że w dniach 12-13 marca 2020 roku (czwartek - piątek) odbędzie się w Hotelu ROZDROŻE, Aleja Lipowa 37, 99-416 Nieborów , Konferencja organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Temat przewodni Konferencji "Obsługa klienta w trudnej sytuacji losowej"

Prośba o wsparcie produkcji filmu

Prośba o wsparcie finansowe produkcji filmu "OSTATNIE TABU"  w załączeniu LIST INTENCYJNY (tekst i skan listu z namiarami na reżysera)

Nie szybko Nowa Ustawa Pogrzebowa

Wbrew twierdzeniem bratnich Stowarzyszeń i Izb zrzeszających przedsiębiorców pogrzebowych informujemy, że nieprawdą jest jakoby trwały jakiekolwiek prace agend rządu RP nad nowelą prawa funeralnego.

DOLINA SPOKOJU

Iwona Kemilew współwłaścicielka krematorium dla zwierząt DOLINA SPOKOJU na warszawskim Targówku w rozmowie w Radiu dla Ciebie. Zapraszam do wysłuchania

Mikrorachunek podatkowy – czym jest i jak go uzyskać?

Czym jest mikrorachunek podatkowy? Jakich wpłat dokonujemy na mikrorachunek podatkowy?

Skąd wziąć mikrorachunek podatkowy? Jak opłacić podatki na mikrorachunek?

BDO? Jak zakwalifikować odpady z zakładu pogrzebowego?

Działalność zakładów pogrzebowych jest tematem dość delikatnym. Jego funkcjonowanie przyczynia się do powstania odpadów, które niestety, z racji właściwości, nie zawsze można zakwalifikować do typowo komunalnych. Kwestia ta jest na pewno aktualna  i problematyczna dla osób, które zakład pogrzebowy prowadzą.